OstreMiecze

Gildia / Przyjaciele / Rodzina

Ogłoszenie

ZROBIŁEM FORUM FATUM www.fatum.pun.pl W TRAKCIE ROZWIJANIA ZAPRASZAM

#1 2009-09-21 09:03:48

Stormrider

Moderator

5092384
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 11
Punktów :   

Taktyka w walce o gród!!!

Ponieważ większość członków nie wie co robić w czasie walki o gród postanowiłem w punktach wypisać zasady, bo do tej pory niestety jest to bezładne bieganie i bicie kogo popadnie. A przecież działając w rozsypce nigdy nie osiągniemy choćby kilku punktów w tej walce.
I proszę potraktować te wskazówki nie jako moje pobożne życzenia ale jako rozkaz dowódcy W końcu to bitwa i musi ktoś dowodzić i ktoś walczyć, a żeby skutecznie walczyć żołnierz MUSI wiedzieć jaki jest plan natarcia,prawda?

Po pierwsze każdy kto zostanie wezwany na bitwę o gród w sobotę o godz 20 musi się na nią zgłosić. Nieważne co w danej chwili robi,czy expi,farmi czy handluje powinien się stawić na bitwę.

Po drugie każdy przed bitwą powinien dokładnie przeczytać temat na naszym forum opisujący zasady tej bitwy. teraz w punktach podam jak będzie nasza taktyka walki:

Faza I:

1. Jeżeli wcześniej nie nie podam naszych sojuszników,walczymy na ogólnych zasadach, czyli walczymy z KAŻDĄ gildią w naszym najbliższym zasięgu i która też bierze udział w walce.

2. Postacie wrogów które nie mają żadnego kółka koło nóg ignorujemy!!!
Zabicie takiego wroga nic nie daje! Punkty gildii dostajemy tylko za zabicie przeciwnika z czerwonym kółkiem koło nóg.

3. Po wezwaniu na bitwę nigdzie nie oddalamy się z miejsca zbiórki.

4. Używamy wszystkich dostępnych nam buffów na siebie i w miarę możliwości na wszystkich kolegów z gildii. (w tej fazie nie opłaca się używać nenów,karrów,potków, ale tu daję dowolność:jak kto chce)

5. Ja, jako dowódca zawiązuję grupę z obecnych członków.Jeżeli mnie nie ma robi to któryś z oficerów. Jeżeli nie ma oficera robi to najbardziej doświadczony gracz. Uwaga! jeżeli jestem ja niech nikt nie zakłada swoich grup i niech nie próbuje dodać mnie do "swojej" grupy!! To samo dotyczy oficerów.

6. Jeżeli uda się stworzyć dwie grupy, grupy te walczą w niedalekiej odległości od siebie.

7. Dowódca grupy wybiera cel ataku

8. Staramy się atakować pojedynczych wrogów, sami będąc w grupie.

9. Rycerze i tytani atakują z bliska ,szelmy używają siatek, uzdrowicielki nie angażują się w walkę tylko uzdrawiają członów grupy.

10. Nikt nie próbuje na własną rękę w tej fazie bitwy oddalać się w kierunku mostów czy wież grodu, walczymy cały czas w pobliżu naszego kręgu zbiórki.

11. Jeżeli krąg zbiórki został opanowany przez wroga (tzn.wybijają nas zaraz po odrodzeniu) odbiegamy kawałeczek dalej żeby się zgrupować i użyć buffy.

12. W razie śmierci staramy się jak najszybciej dołączyć do swojej grupy.Zaczynamy oczywiście od buffu na sobie i innych.

12. W czasie bitwy nie próbujemy rozmawiać z kimś na priv, i nie odpowiadamy na żadne pytania swoich członków ani obcych. (każdy powinien wiedzieć co ma robić przed bitwą a nie dowiadywać się o tym podczas bitwy.Nie ma na to czasu!!)

13. Wskaźnik punktów gildii znajduje się w górnym prawym rogu. Tylko trzy najlepsze gildie wezmą udział w II Fazie bitwy - zdobywanie grodu.
TYLKO dowódcy tych trzech gildii mogą walczyć o tron.Żaden członek gildii nie będzie w stanie uderzyć potęgi grodu.Mogą za to pomagać likwidować tych którzy atakują lidera.

14. Jeżeli w II Fazie licznika naszej gildii nie będzie w narożniku, dalsza walka jest bezcelowa. Chyba że będziemy pomagać w zdobywaniu grodu naszym sojusznikom którzy wejdą do II Fazy, ale o tym poinformuję jak będzie taka sytuacja.

Na razie tyle co mi się nasunęło odnośnie I Fazy, faze drugą opiszę jak nam się uda chociaż trochę do niej zbliżyć

Ostatnio edytowany przez Stormrider (2009-09-21 09:05:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klan-cs-menele.pun.pl www.papierosy.pun.pl www.magicots.pun.pl www.royal.pun.pl www.obozowa38bc.pun.pl