OstreMiecze

Gildia / Przyjaciele / Rodzina

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

ZROBIŁEM FORUM FATUM www.fatum.pun.pl W TRAKCIE ROZWIJANIA ZAPRASZAM

#1 2009-09-20 10:05:07

NainyKala

Moderator

12753830
Call me!
Skąd: Gdansk
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 20
Punktów :   

W koncu cos.. xD

A wiec iz mam te swoje kroniki (a ostrzegam nie umiem pisc fajnie xD haha ) postanowilam dac chociaz jeden wpis hehe. Kroniki to  faktograficzny opis wydarzeń w układzie chronologicznym. Również utwór dziejopisarski o charakterze literackim, typowy dla średniowiecza. Kronika nie zawiera analizy tych wydarzeń, może jednak zawierać podsumowania oraz komentarz autora. Wydarzenia te najczęściej dotyczą życia państwa, instytucji, organizacji itp. Zapis tych wydarzeń może odbywać się na bieżąco, w miarę ich dziania się, lub później. Kroniki zaliczane są do utworów epickich, często łączą ze sobą cechy powieści, legendy oraz baśni. Z czego ja osobiscie leze bo mam 3 z polaka xD haha ale kazdy lubi pisac bajki haha no bynajmniej 99% Polakow je opowiada xD .



    #Cos z zycia i to bylo naprawde xD :
Ostatnie zajęcia przed Bożym Narodzeniem. Facet wchodzi do sali i na wstępie:
- Proszę wyjąć kartki i długopisy. (Gość nigdy nie robił niezapowiedzianych kartkówek) Na sali jęk i marudzenie, że "Psorze, to ostatnie zajęcia, itp...".
- CISZA!!! (Zawsze był spokojny i miły - wszyscy w coraz większym szoku.)
- Proszę schować książki i zeszyty. Jęk... (Zawsze mogły być na ławce!!!)
- Grupa pierwsza, grupa druga. JĘĘĘK. (Nigdy nie robił podziału na grupy.) Wszyscy mogiła, załamani, dziękujemy w duchu gościowi za "prezencik" na święta...
Gość zaczyna dyktować pytania:
- Grupa pierwsza rysuje Mikołaja, grupa druga choinkę



    #Albo moj kuzyn :
Dzieciaczek Kubuś - 4 lat odbiera telefon i mówi: "Mama nie może w tej chwili podejść, jest n kiblu i robi kupę..."

no loooooooooooollllllllllllllllllll myslalam , ze pekne ze smieechu............ normalnie ryczalam xD


Cos od dawna  urpagnioonego :
http://tmp3.glitery.pl/obrazki/262/34/3 … 4-4260.jpg


Dobra a nastepnym razem opisze cos z zycia gildii ale niewiem czy cos sie wydarzy...... xDDDD

Pozdro For All i dla szczegolnych osob xD ;***************

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cultstyle.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.wolfquest.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl