OstreMiecze

Gildia / Przyjaciele / Rodzina

Ogłoszenie

ZROBIŁEM FORUM FATUM www.fatum.pun.pl W TRAKCIE ROZWIJANIA ZAPRASZAM

#1 2009-09-06 15:05:20

NainyKala

Moderator

12753830
Call me!
Skąd: Gdansk
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 20
Punktów :   

NainyKala

Pewnego razu w nadmorskiej krainie urodzila sie NainyKala (czarodziejka od siedmiu bolesci xD ) niechciana i pozucona poszla sama w swiat .
Kilka lat wedrowala sama nikomu nie ufając i wszystkich odpychając . Byla wielce zrazona do owego zlego swiata jakim byl Last Chaos!!! (tam tam tam... D) Znudzona zyciem postanowila skonczyc ze sobą!! (wszyscy wrzeszczą!! ) W ostatniej chwili zobaczyla male pozucone jajo. Nie wiedziala do kogo nalezy i postanowila sie nim zająć. Po kilku miesiącach pielęgnacji wykluł sie smok, ktorego pokochala nad zycie  . (teraz wszyscy "aaaaa....." xD ) Podczas zabawy z towarzyszem zaczepił ją pewien młodzieniec zwany BloodRae zapytawszy sie jej o cos (nie pamietam o co xD ).Bylo trodno sie przelamac Kali do blizszego poznania z nim ale po kilku dniach polubili sie bardzo i czesto ze sobą rozmawiali. Blood byl jedyną osobą ktorą polubila Nainy ( <3.! pozdr. Misiek hah!) Zycie Kali sie odmienilo w 180 stopniach . Zostala zaproszona pezez Storma [przyjaciela Blooda] do gildi gdzie jest rozpieszczana przez wspolbraci , ktozy ją bardzo polubili (mam nadzieje ze jednak polubiliście mnie xDD ) i pomagaja jej wyjsc na prostą droge.

Koniec xDD pozdr. Kocurkii...  ;*

(sorka za jakiekolwiek bledy, skladnie itp. mam dyslekcje xDD )

Cz.2 kiedys nastopi xD

Offline

 

#2 2009-09-08 07:44:28

Mortimer

Moderator

Skąd: Fajsławice
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: NainyKala

nainy zamierzasz napisać cdn. ???? hehe to pisz bo będzie pewnie ładna zieja


''Wędrowycz żywi poi i ubiera , Wędrowycz nigdy nie umiera ''

Offline

 

#3 2009-09-08 22:33:51

NainyKala

Moderator

12753830
Call me!
Skąd: Gdansk
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: NainyKala

Hah mam zamiar napisac... bd troche dluzsza... ale bedzie napewno bardziej logiczna xDD haha i jak bd mi sie chcialo to napisze xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.royal.pun.pl www.magicots.pun.pl www.papierosy.pun.pl www.klan-cs-menele.pun.pl www.flyff.pun.pl