OstreMiecze

Gildia / Przyjaciele / Rodzina

Ogłoszenie

ZROBIŁEM FORUM FATUM www.fatum.pun.pl W TRAKCIE ROZWIJANIA ZAPRASZAM

#1 2009-09-21 09:17:37

Stormrider

Moderator

5092384
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 11
Punktów :   

Nasza postać w grze!!!

Witam,mam taką poradę dla naszych graczy i nie tylko dla naszych.

Porada jest o tyle nietypowa, bo nie będę się rozpisywał o wyższości szelmy nad ryckiem, rycka nad uzdro, uzdro nad tytanem i tytana nad szelmą )))
Wiem że Last Chaos to jest gra, i większość ludzi tak do tego podchodzi.
Ja myślę że tworząc postać w grze, nadając jej imię, nadajemy takiej postaci charakter. To nie tylko ilość posiadany level ( dla wielu osób najważniejsza rzecz w grze!!! - potrafią się pytać mnie co 15 minut jaki mam już lvl albo meldować na priv że już 15%, już 18% ,już 25% lvla zdobyli - naprawdę mnie to nie interesuje!!!! wolałbym pytanie: hej! co tam słychać?)))) skilli czy super zbroi jest najważniejsza. Nie po tym poznajemy jakim jest graczem. Nie po tym decydujemy czy kogoś polubimy czy nie.

To miałoby wyglądać tak?????
"Siemka ,mam 70lvl i miecz na +15, a do tego zbroję na +6 i skille wymaksowane na full..moja gildia Poskręcane Flaki ma 18lvl , a mój nick StaraSukaPorypana1988 ,, zapraszam do gildii!!!"

"ojej, pliska,pliska ,przyjmij mnie do gildii!! Mój nick w grze to XxxGłupol24godzxX ,ale mam jeszcze 5 innych postaci ale nimi nie gram bo mnie ta gra nudzi, będę ci służył bardzo,a podexpisz mnie chociaż do 5 lvl?? plis,plis!! a masz coś dla mnie??? Nie?? To może chociaż trochę kasy daj, co? Wiesz,super się z tobą gra, jesteś najlepszy w tej grze, tych dupków z ( tu wpisz dowolną gildie zaraz wszystkich rozwalimy!!! i w ogóle oni to są .....Piiiiii.....Piiiiiiiii.Piiiiiiii"

" Co????? nie chcesz mnie przyjąć??? ty.....Piiiiiii.....Piiiiiii......Piiiiii, jesteś taki sam jak oni, pójdę do (tu wpisz nazwę gildii z topki ))) masz przechlapane, już nie pograsz, itd...itd"

Powiem szczerze że bardzo mało w tym opisie przesady!!!!
Ja staram się prowadzić jedną postać na dobre i na złe. Trudno jak coś popsuję ze skillami, nikt nie jest doskonały, jak w życiu. Oczywiście mam kilka innych postaci ale stworzyłem je tylko po to żeby popróbować co mi najbardziej pasuje, i do pomocy jako moje magazyny ) Nie podbiegam taką postacią do znanej mi osoby w grze i krzyczę : hej! to ja Stormrider ,moje 10 wcielenie!!!" bo inni znają mnie jako Stormridera a nie kogo innego!

Uff musiałem to wszystko napisać,bo mnie to męczyło. Niektórzy się pewnie domyślą dlaczego akurat teraz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.veni-vidi-vici.pun.pl www.gta.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.klub-pingwina.pun.pl