OstreMiecze

Gildia / Przyjaciele / Rodzina

Ogłoszenie

ZROBIŁEM FORUM FATUM www.fatum.pun.pl W TRAKCIE ROZWIJANIA ZAPRASZAM

#1 2009-09-25 00:17:32

Ma_La

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Forum RavenS

Forum RavenS nie działało niestety przez kilka dni.
Mieliśmy małą przeprowadzkę i IP naszego serwera się zmieniło..
Większość z Was wchodzi na nasze forum z domeny www.ravensguild.pl która po zmianie IP musiała zostać ponownie przypisana do forum. Taki proces nie trwa niestety kilka minut, lecz kilka dni - stąd opóźnienie i małe utrudnienia w dostępności do forum..

Już wszystko działa i powinno chodzić bez zarzutów.

Linki do poradników umieścimy już niebawem - musimy lekko je zmodyfikować z racji ze troszkę nam się adresy pozmieniały i wdarł się lekki chaos..

Bardzo Was wszystkich przepraszam za utrudnienia, sama dowiedziałam się niejako "po fakcie", więc nie mogłam wysłać ostrzeżenia

Obecnie pracujemy, a raczej Panowie pracują (ja w tym temacie się całkowicie obijam ) nad zmianą ubranka naszej strony i portalu.
Nowy Portal już w produkcji, a jak tylko nasza męska część administracji dopieści wszystko zaczynamy zabierać się za modernizację forum, a gdy i te pieszczoty Panowie zakończą będzie mała przerwa w działalności serwera aby Waszym oczom ukazało się ich działo
Oczywiście postaramy się wcześniej poinformować o ew przerwach w działalności, ale martwić się nie musicie, bo jak znam naszych Panów - dopieszczać będą długo:(

Co zaś tyczy się samych poradników, wciąż staramy się powiększyć ich kolekcję
Już niebawem mam nadzieję że pojawi się cały Pet System a zaraz za nim skille dla postaci.
Niestety nad poradnikami pracujemy sami, staramy się opisać wszystko jak najdokładniej, tak abyście znaleźli w nich odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania, dlatego też trwa to tak długo:(
Gdyby ktoś z Waszej gildii był chętny pomóc przy produkcji poradników (za równo od strony "pisania tekstów", "tworzenia tabel" jak i "obróbki graficznej" z chęcią nawiążemy kontakt  a poradniki opracowane przy ew współpracy w pełnej formie będą umieszczone na Waszym i Naszym forum.
Jeśli więc ktoś ma chwilkę, chęć oderwania się od koxu i wystarczająco dużo samozaparcia by pomóc nam czekam na PW
Zachęcam też do "składania" propozycji jaki poradnik najchętniej byście w najbliższym czasie zobaczyli

Jeszcze raz przepraszam za przerwę w działaniu serwera i zapraszam do współpracy

Ma_La

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grotrecon.pun.pl www.animesession.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.ntsdsite.pun.pl www.cs-ziolo.pun.pl